Piiratud pakkumine.

Alates 4.25 eur seemnepaki eest 6 pakki ostmise korral

Neid unikaalseid tomateid on väga kerge kasvatada.

Mitmeaastaste uuringute tulemusel tuntud euroopa kompanii, suurim spetsialist tomatite aretuses Euroopas aretas uskumatult maitsva hiiglasliku tomatisordi. Ja see ei ole geneetiliselt modifitseeritud sort, vaid pikaajaliste eksperimentide ja erinevate sortide ristamise põhjaliku töö tulemus, mis võimaldas saavutada selliseid vapustavaid mõõtmeid ja maitset. See on täiesti uus tomatisort, mis on aretatud kõigest mõni aasta tagasi ja on tuntud üksnes elukutselistele köögiviljakasvatajatele.

Me oleme uhked selle üle, et esimestena tutvustame Eesti elanikele neid seemneid. Käesoleval ajal meie peame läbirääkimisi 9 riigiga suuremahuliste tarnete suhtes, ja sellepärast võime pakkuda seemeneid väga madala hinnaga.

 

Lõpp maitsetutele tomatitele.

Need tomatid, mis on Teie poolt kasvatatud oma peenral, erinevad tugevasti nendest, mida saab osta turult või kauplustest. Ausalt öeldes, kauplustest väga harva õnnestub leida aromaatseid tomateid, ja seejuures on nad niivõrd pisikesed, et seal ei olegi midagi süüa. Aga suured tomatid müügilettidel on lihtsalt õudus ja iga aastaga nad muutuvad üha halvemaks ja halvemaks. Maitselt nad meenutavad sünteetilist massi, aga mitte tomatit. Meie hiigeltomatitega kõik saab olema teisiti. Kui Te koheselt tellite need tomatiseemned, siis olete üks esimesi, kes hakkab mitmeid kuid nautima aromaatseid eredamaitselisi tomateid. Peale selle, me teeme Teile täiesti tasuta pakkumise „garanteeritud tulemus või raha tagastus“.


Saak rohkem kui 3 kuud.

Kolme pika kuu jooksul Te hakkate korjama suuri punaseid vilju. Meie tomatitel nahk tuleb kergelt maha ja neis on väga vähe seemneid, nende viilud on steigi moodi ja neis on nii palju vitamiine. Algul Teil on lihtsalt meeldiv kaunistada iga päev oma võileiba ühe viilukesega (või poolikuga), kuid ajapikku Te lihtsalt ei saa ilma nendeta elada. Te hakkate neid sööma hommikul, päeval ja õhtul, mis on tervisele väga kasulik. Pöörake tähelepanu nende tomatite mõõtmetele  need võivad ulatuda kuni 2 kilogrammini, aga igalt põõsalt Te võite korjata kuni 20 hiigeltomatit. Mõõtes neid, Te äärmiselt imestate  vahel ulatub nende ümbermõõt 58 sentimeetrini.


Äärmiselt kerge kasvatada.

Piisav on istutada seemned väikses koguses mulda (igast pakist kasvab ligi 10 istikut) ja jätta need piisavalt sooja kohta aknalauale. Umbes 6 nädala pärast istikud peab ümber istutama teise kohta: aeda, kasvuhoonesse või rõdule (lillepottidesse, istutusvaasidesse). Täiskasvanud taimed peab kindlalt kinnitama tugedele (rasked viljad võivad murda oksi). Kaheksa nädala pärast Te võite esmakordselt maitsta kordumatu maitsega hiigeltomateid. Aga seejärel rohkem kui 12 nädala jooksul Te hakkate korjama saaki. Mäletagem, et see on garanteeritud. Teil peavad valmis kasvama hiigelsuured aromaatsed tomatid, vastasel juhul tagastame Teile seemnete eest tasutud raha. Seega, Teie käsutuses on 6 kuud, et määratleda, kas Te olete tulemusega rahul või mitte. Kui Teie ootused ei osutu olema õigustatud, igal ajal selle 6 kuu jooksul Te võite tagastada meile tühjad seemnepakid+saateleht ja me tagastame Teile raha pangaülekandega Teie nimele.


Et hiljem mitte kahetseda.

Tellides liiga vähe seemneid, Te võite teha vea. Teie sugulased, sõbrad või naabrid, kui näevad Teie poolt kasvatatud tomateid, kindlasti, hakkavad Teilt küsima mõnda tomatit enda jaoks. Tulemusel Te hakkate kahetsema, et ei tellinud mõningaid liigseid selle tõelise loodusime seemnepakke uskumatult madala hinnaga. Äärmisel juhul, Te võite maha müüa ülejäägid.


Milleks on vajalik kiire tellimine.

Nagu Te aimate, meie käsutuses on piiratud kogus neid imelisi seemneid. Sellepärast, kui Te tahate sattuda väljavalitute hulka, kes 3 kuu jooksul hakkab nautima aromaatseid hiigeltomatiteid, tellige need kiiremas korras.

Jah, ma tahan olla üks neist väljavalitutest, kes saab aromaatsete hiigeltomatite seemned.
Loomulikult, ma saan täieliku garantii. Minu käsutuses on 6 kuud, et veenduda selles, et selles artiklis on kirjas sulatõsi, et minu poolt kasvatatud tomatite mõõtmed ja maitse vastavad lubadustele ja täielikult rahuldavad mind. Kui aga tulemus ei õigusta minu ootusi 6 kuu jooksul, võin ma saata tagasi tühjad seemnepakid + saatelehe ning kui Teie need kätte saate, Te tagastate mulle seemnete maksumuse raha pangaülekandega minu nimele.
1 seemnepaki erihinnaga 5.90 EUR
2 seemnepakki erihinnaga 11.40 EUR
3 seemnepakki erihinnaga 16.50 EUR
4 seemnepakki erihinnaga 20.90 EUR

5 seemnepakki erihinnaga 22.90 EUR

6 seemnepakki erihinnaga 25.50 EUR

Mina tasun tellimuse eest alles minu saadetise kättesaamisel + 4.90 EUR transpordi ja kõrvalkulude eest.

*Nimi: *Perekkonnanimi:
* Tänav: Maja: Korter: Postiindeks: * Linn/Vald:
* E-mail: * Telefon:Estdirect Office OÜ. Reg.nr. 11118360 PK.51, Narva mnt. 1, 10502, Tallinn, Estonia.